Automationstechnik Sp. z o.o. jako certyfikowany partner Bosch Rexroth w Polsce jest dostawcą produktów, urządzeń i rozwiązań technicznych stanowiących ofertę handlową Bosch Rexroth.

Pomagamy działom technicznym, produkcyjnym i utrzymania ruchu dużych i średnich firm w optymalizowaniu procesów produkcyjnych. Rozwiązania skierowane są do branży samochodowej, RTV i AGD, producentów elektrotechniki użytkowej, okuć okiennych, FMCG.

Dostarczamy profile aluminiowe oraz kompletne systemy wyposażenia produkcji (konstrukcje wsporcze, stoły robocze, osłony przemysłowe), specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn oraz linii montażowych przeznaczonych do automatyzacji procesów produkcyjnych. Wdrożony system ISO 9001:2015 to gwarancja jakości i spełnienia oczekiwań Klientów.

Posiadamy własny magazyn z najbardziej popularnymi profilami aluminiowymi oraz elementami złącznymi (m.in. śruby połączeniowe, kątowniki, łączniki szybkomocujące).

 

Aplikacje dla przemysłu tworzymy w oparciu o elementy systemu Bosch Rexroth, gdyż stanowią one świetną bazę do budowy maszyn i urządzeń. Oferujemy:

Tworzymy rozwiązania, które czynią naszych klientów bardziej konkurencyjnymi.

Automationstechnik firmą odpowiedzialną społecznie

Kierując się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu budujemy swoją kulturę organizacyjną w oparciu o system wartości etycznych.

Strategia zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu to podstawa naszych działań, w których podejmujemy inicjatywy pozytywnie wpływające na środowisko naturalne, pracowników, społeczności lokalne oraz kontrahentów.

Jesteśmy świadomi, że wszystkie działania – łącznie z pozyskiwaniem materiałów, produkcją, dystrybucją i sprzedażą produktów – muszą być prowadzone z poszanowaniem i uwzględnieniem praw człowieka, jego zdrowia i bezpieczeństwa oraz środowiska naturalnego.

Tego samego oczekujemy od wszystkich naszych partnerów biznesowych i dostawców, w tym także ich podwykonawców.

Automationstechnik firmą odpowiedzialną społecznie

Zaufali nam

Oceń: